POINT OILING BRUSH SWAN NECK
Waxed, flat wooden handle.
29″ (740mm) long.
2″ (50mm) head with angled swan neck, filled with tampico.
£70.30 Price incl. VAT: £84.36
Additional information
| Product Size | 82.4 x 10.5 x 2.08cm |
|---|---|
| Product Weight | 0.195kg |
| Qty per Carton | 10 |
| Carton Size | 82.4 x 10.5 x 2.08cm |
| Carton Weight | 0.195kg |
| SKU Origin | CHINA |
| Commodity Code | 96031000 |
| Title | Default |
|---|




