POINT OILING BRUSH – FLAT FILLED WITH PURE
Waxed, flat wooden handle.
20″ (510mm) head filled with pure, grey bristle.
£39.40 Price incl. VAT: £47.28
Additional information
| Product Size | 58.5 x 5.12 x 1.47cm |
|---|---|
| Product Weight | 0.177kg |
| Qty per Carton | 10 |
| Carton Size | 58.5 x 5.12 x 1.47cm |
| Carton Weight | 0.177kg |
| SKU Origin | CHINA |
| Commodity Code | 96031000 |
| Title | Default |
|---|




