NAIL SCRUBBING BRUSH – DOUBLE SIDED (PLASTIC)
A stiff nail (double sided) scrubbing brush for nails and hands. The high-quality wooden stock is profiled for grip and comfort & filled with white synthetic filament. Heavy duty – the all plastic brush build stands up to heavy use in wet & humid environments.
- Double sided brush
- Molded plastic stock
- Contoured stock for extra grip
- Filled with synthetic filament
- For heavy use
£15.60 Price incl. VAT: £18.72
Additional information
| Product Size | 9 x 4.4 x 4cm |
|---|---|
| Product Weight | 0.0295kg |
| Qty per Carton | 20 |
| Carton Size | 9 x 4.4 x 4cm |
| Carton Weight | 0.0295kg |
| SKU Origin | CHINA |
| Commodity Code | 96032980 |
| Title | Default |
|---|




