MINI BRASS BRUSH SET (3 PACK)
A set of 3 mini brushes, all filled with Brass wire for general cleaning and maintenance tasks. A must when working in spark-free environments. Used to remove corrosion & debris. The mini brush set offers an effective cleaning solution for hard-to-reach places & small, intricate parts.
- 3 mini brush set
- For small / detail areas
- All filled with Brass wire
- Wooden handles & stock
- Sanded smooth natural finish
£40.70 Price incl. VAT: £48.84
Additional information
| Product Size | 19.6 x 3.2 x 1.2cm |
|---|---|
| Product Weight | 0.066kg |
| Qty per Carton | 10 |
| Carton Size | 26.7 x 10.6 x 16.8cm |
| Carton Weight | 0.093kg |
| SKU Origin | CHINA |
| Commodity Code | 96039099 |
| Title | Default Title |
|---|




